Погода

Відпочинок по-багатому

   Цікаві факти

Легендарний британський підприємець, автор багатьох книг, засновник корпорації “Вірджин” Річард Бренсон – один із найбагатших людей Великої Британії.

Успішний “сер” Річард керує корпорацією, яка об’єднала близько чотирьохсот компаній різного профілю у 30-ти країнах світу. Цей ексцентричний мільярдер відомий тим, що любить проводити тривалі канікули, подорожуючи світом або розслабляючись у себе вдома на острові Некер.

 РІЧАРД БРЕНСОН – ЗАСНОВНИК КОРПОРАЦІЇ “VIRGIN” :
«Концентрація на розвагах дає не тільки відпочинок і відновлення сил. Коли ви їдете у відпустку, виникає дисбаланс. Ви забуваєте про звичний розпорядок дня. Відвідуєте нові місця та знайомитеся з новими людьми. Це надихає».

Аби повністю відключитися від зовнішнього світу, чоловік залишає свій смартфон у будинку або у готельному номері. Він обожнює теніс. У Річарда декілька своїх власних кортів, де він залюбки відпочиває сам і з друзями. Не жалкує гроші і на морські подорожі. Мандри островами, яхти і смачні страви. Це набияка спокуса для мільярдера.

А це Джанлука Ваккі. Багатій, що танцює, прославився на увесь світ завдяки своїй харизмі. Дорогі яхти, розкішні пентхауси та все чого душа бажає. Така собі безлімітна відпустка – а не життя!

Незважаючи на те, що Джанлука – у віці потенційного дідуся, він зміг завоювати звання секс-символу. Його аккаунт в Instagram користується великою популярністю. Утім одного дня чоловік – дотанцювався. Італійська поліція арештувала майно мільйонера. А все тому, що чоловік забувся виплатити кредитний борг. Майже десять років тому він позичив у банку 10 з половиною мільйонів євро. А віддав лише чотири. Тож тепер атлетичний холостяк залишився без яхт, віл та частки гольф-клубів.

Ларрі Еллісон – Голова корпорації «Oracle». Один з найбагатших людей у світі. Чоловік вважає за краще проводити уїк-енд на Гавайях. Там у його володіннях є цілий острів Ланаї, який обійшовся чоловіку у півмільярда доларів. Ларі багато працює, тому відпочинок для нього це щось особливе. Тому й острів, він намагався облаштувати усім необхідним для справжньої відпустки. Приватні гольф-майданчики у Ранчо-Міраж. Власні зоопарки, ресторани та будиночки на березі океану в Малібу. Утім, більше всього Ларі подобаються яхти. На його рахунку декілька найдорожчих у світі. На них він залюбки подорожує хвилями та час від часу поповнює свою колекцію, ще більш дорожчими та новими моделями.