Погода

Тварини, які у 2018 році потрапили у Книгу рекордів Гіннеса

   Цікаві факти

Тобі – пес, який найшвидше ловпув 100 повітряних кульок! Крісті, власниця чотирилапого, відкрила його талант під час прогулянки. Пес помітив на паркані повітряну кульку і з блискавичною швидкістю лопнув її. Тоді Крісті згадала, що рекорд із лопання кульок на швидкість вже встановлювали. Тому вирішила разом із Тобі перевершити показник.

А от чотирилапа серфінгістка Еббі із Каліфорнії взяла найдовшу хвилю у відкритій воді. Вона подолала понад 107 метрів. А ще – вона стрибала із парашютом разом із своїм господарем!

Барівел – найдовша кішка в світі! ЇЇ довжина 120 см. Цей Мейн Кун живе в Італії разом зі своєю люблячою родиною.

Ще один рекорд, де головні зірки тварини – це найдовше дослідження шимпанзе. Доктор Джейн Гудолл вивчала цих приматів рекордних 60 років.

А Дайфуку та Хіроакі  у парі встановили рекорд з перестрибування рухомої людської ноги. Пес перестрибнув за 30 секунд 37 разів через свого господаря.

Останній рекорд встановили одразу більше ста собак. Їх зібрали у парку Лос-Анджелеса для фотосесії у рамках зйомки нового художнього фільму. Паралельно знімальна група встановила ще й новий рекорд – найбільша фотосесія для собак.