fbpx

Погода

Розбагатіти, не працюючи: у чому головний секрет шалених прибутків

   Цікаві факти

Заможні люди кажуть: тяжка праця заважає багатьом стати мільйонером.

Найкраща робота у світі – саме так офіційно називається посада Бена Саутхолла. Він пройшов конкурс, де було 35 претендентів на вакансію. Робота полягає у тому, що працівник має пів року жити на острові Гамільтон у розкішній віллі. В його обов’язки входить дослідження фауни острова, нагляд за кораловими рифами та регулярне ведення блогу. Оплата за цю роботу складає 20 тисяч доларів на місяць.

Основний витратний матеріал одного юнака – плавки. Його знають у аквапарках всього світу. Двадцяти дворічний студент з Великої Британії Себ Сміт – тестувальник водних гірок. Своєю п’ятою точкою він випробував сотні водних атракціонів записуючи свої враження у спеціальні формуляри. За цю роботу Себ отримує десятки тисяч доларів,т і от-от поповнить список мільйонерів.

Перевертач пінгвінів. Так, і така професія існує. І люди, що працюють на цій посаді отримують чимало. За добу – 700 доларів. Справа у тому, що ці милі північні пташки без крил – дуже незграбні. Особливо ті, що мешкають поруч з полярними станціями. Адже, коли туди підлітає літак, птахи реагують на звук та намагаються задерти голову. Утім, через надлишкову вагу та короткі шиї не можуть розгледіти об’єкт і падають на спину. А перевернутися назад – не можуть! Саме так пінгвіни часто стають жертвами хижаків. Тоді й приходить людина-перевертач, допомагає бідолахам і, по суті, рятує їм життя. У вільний час він спостерігає за птахами через монітори та камери із власної оселі. Де має все необхідне для комфортного проживання. Стати наглядачем не просто, із 500 претендентів обирають лише одного.

Сучасний світ відкриває чимало способів, як заробити мільйон, не працюючи.