fbpx

Погода

Найбільші новорічні рекорди світу

   Цікаві факти

Хто у дитинстві не хотів зліпити найбільшого сніговика у дворі? Мешканці американського міста Бетель пішли ще далі. І у лютому 2008 року збудували найвищого сніговика, а точніше снігову бабу, у світі. 37-метрова снігова красуню назвали Олімпією на честь місцевого губернатора Олімпії Сноу. Рекордсменка зростом у десятиповерховий будинок важила близько шести тон. Руки її були із двох дерев, губи складені із п’яти автомобільних шин, а вії замінили лижами. Словом, красуня ще та!

Канадець Жан-Гі Лаккер – власник найбільшої різдвяної колекції. Він почав збирати її у 1988 році. Колекція нараховує більше 25 тисяч предметів. Готуватися до Різдва чоловік починає за місяць, аби встигнути розставити усіх своїх Санта Клаусів. В період новорічних свят дідусі у червоних костюмах заповнюють увесь дім. Санта Клауси є у нього у вигляді платівок, поштових листівок та різдвяних солодощів.

Відтоді як колекціонер побив світовий рекорд Гіннеса, він став знаменитим. І люди почали самі відправляти йому Санта Клаусів з усього світу. Тепер мрія усього його життя – аби усі ці експонати знайшли своє місце у музеї.

Так щоб усі подаруночки вмістилися! Новий рекорд найдовшої новорічної панчохи у світі належить американському місту Місуррі. 54 метри завдавжки та 22 метри в ширину. Панчоху створювали протягом трьох місяців, аби встигнути до свята. Вона покриває половину футбольного поля. А уявіть скільки подарунків потрібно, аби наповнити цю панчоху?

Відзначився новорічним рекордом і Дубай! Тут все найдорожче, найвище і найкраще. Так сталося і з новорічним салютом. 450 тисяч феєрверків виблискували у небі 6 хвилин. Залпи відбувалися із 400 точок. Вони були розташовані вздовж ста кілометрів берегової лінії Дубая. Над салютом працювало більше двохсот піротехніків.

Найстаріший лист Санта Клаусу знайшов Джон Бірн із Дубліну. У 1992 році у щойнопридбаному будинку чоловік знайшов у каміні різдвяний лист. Він був написаний десятилітньою Ханною Ховард у далекому 1911 році. Лист зберігся у досить гарному стані, тому можна було прочитати, що замовляла малеча. Це лялька, рукавички, плащ з капюшоном, який не промокає і різноманітні іриски. Лист віддали сину Ханни. Він розповів, що любов дівчинки до ірисок перетворилася у професію. Вона стала кондитером. А це значить, що бажання Ханни збулося!