Погода

У Португалії відкрили музей солодощів

   Цікаві факти

Скажи “так” солодкому щастю. Закликає новий музей під назвою Світ Арт що у Лісабоні. Тут замість давніх запилюжених експонатів – гігантські солодощі. Щоправда – штучні. Організатори інтерактивної виставки кажуть – це перший в Європі музей, присвячений цукровому щастю. Створений він у першу чергу для молоді – яка не уявляє свого життя без яскравих фото.

КАРЛА САНТОС СПІВЗАСНОВНИЦЯ МУЗЕЮ:
“Це музей для нового покоління, яке хоче дуже активно і негайно ділитися інформацією. Вони хочуть пізнавати, фотографувати і викладати фото у соціальні мережі.”

Експонати музею зроблені так, щоб гості могли зробити кумедні й творчі фотографії. Всього тут аж вісім тематичних залів. В одному можна скупатися в басейні разом з велетенськими зефірками-маршмеллоу – з радістю це роблять і дорослі, і діти. Для тих хто воліє спокійні водні процедури підготовлена ванна з різнокольоровим драже. В інших залах відвідувачів чекають величезні ескімо, мармеладки і карамель. Можна також надіти окуляри віртуальної реальності і поринути в світ солодких мрій. Музей Sweet Art в Лісабоні буде відкритий до вересня.