Погода

Місія здійсненна! Том Круз та його шлях до успіху

   Цікаві факти

Закомплексований школяр Том Круз більше за все соромився свого низького зросту. Він вступить в духовну семінарію й мріятиме стати священником. Та все зміниться після того, як Круз вийде на сцену в театрі. Його так захопить цей досвід, що він поставить собі за ціль – підкорити Голівуд!

Без акторської освіти Круз пройшов декілька кастингів на епізодичні ролі. А дуже скоро після акторського старту Том зіграє головного героя в фільмі “Ризикований бізнес”.

 ТОМ КРУЗ – АКТОР:
“Це дивовижне відчуття, коли тебе прийняв світ кіно. Утім я не зазнаюся. І продовжую жити життям простого американського хлопця.”

Та критики заговорять про Круза, як серйозного актора лише після появи фільму “Людина дощу”. Його дует з зірковим партнером Дастіном Хоффманом назавжди ввійде в історію, як один з найкращих у Голівуді.

А ось народна любов та світова слава прийде до Круза з фільмом “Місія нездійсненна”. Ще б пак, адже всі, навіть небезпечні для каскадерів трюки, актор виконував особисто.

Так само прогресивно Том Круз хапав своє щастя й в особистому житті. Йому було 25 років, коли він вперше одружиться на акторці Мімі Роджерс. Та через три роки після, на знімальному майданчику Том закохається в свою партнерку по фільму Ніколь Кідман і покличе її заміж.

НІКОЛЬ КІДМАН – АКТОРКА:
“Це було кохання з першого погляду. Наше весілля – це продовження казки, яка трапилася з нами.”

Та за 10 років спільного життя зіркове подружжя не змогло народити дітей. Врешті вони всиновлять хлопчика та дівчинку. Утім це не врятує їхніх шлюб. Одного дня Том Круз скаже, що йде. Подейкувли, що причиною того стало захоплення актора саєнтологією. І лише в 2006 році актор знову одружиться на колезі Кеті Холмс. І дуже скоро дружина народить Крузу таку очікувану донечку.

Та не все так просто. Виявляється, перед весіллям Круз поставив Кеті перед фактом – вона має прийняти віру саєнтологів та жити за їхніми законами. Закохана Холмс погодилася. Та врешті дуже про це пошкодує. Адже поза камерами дружина Круза назве своє життя “пеклом саєнтології”. І після 6 років шлюбу подасть на розлучення та доб’ється повної опіки над донькою. І лише в цьому році зіркові батьки змогли порузумітися й Круз почав навідувати свою донечку.

Та щоб там не говорили про Тома Круза, утім варто визнати – цей актор – реальний супергерой, який зробив себе сам і в свої 56 років виглядає надчудово!