Куди й навіщо їдуть туристи до Великої Британії та чи живе-таки там Лохнеське чудовисько?

[:ua]Об’єднане Королівство Великої Британії прищепило світу любов до вівсянки на сніданок, чаю з молоком та аристократичних бесід на високі теми. Складається воно з чотирьох провінцій: Англії, Шотландії, Уельса та Північної Ірландії. І , звісно, така різна Велика Британія має особливу унікальну культуру.
Як виглядає один із символів Великої Британії – Тауерський міст, знають навіть ті, хто тут ніколи не був. Адже не впізнати його неможливо. Подивитися на цього розсувного велетня їдуть мільйони туристів. До речі, для зручності пішоходів перейти через Тауерський міст можна в будь-який час, навіть коли він розсувається. Адже над основною конструкцією є спеціальні пішохідні галереї.
Якщо не королеву побачити, то за щастя для туриста дійти до стін Букінгемського палацу. Офіційно – це резиденція лондонських монархів. Палац ні на секунду не залишає спеціальний дивізіон, що складається з гвардійської піхоти. А зміна їхнього караулу – це справжнє дійство для туристів.
Коли будете йти по лівому березі Темзи очі не зможуть пройти повз Лондонського Тауера. Це справжній символ Великої Британії. Чого тільки не бачили ці стіни. Адже тут були палац, в’язниця, обсерваторія та навіть сховище королівських дорогоцінностей, яке, до речі, й досі там. А ще на території Тауера діє музей, вежа Мартіна та відома Тауерська галявина.
А про цю площу складають пісні та знімають фільми – Пікаділлі. Тут ніколи не буває безлюдно. Її побудували в 1819 році за проектом Джона Неша. Саме слово Пікаділі означає ситуацію, коли в конкретному місці збирається багато людей.
Сфотографуватися з Мерелін Монро чи Елвісом Преслі можуть усі – хто купив квиток у один із найславетніших музеїв світу Мадам Тюссо. Тут ви зустрінете найвідоміших президентів усіх часів та країн, співаків, акторів та інших знаменитостей. Щоправда, усі вони зроблені з воску. Однак так вправно, що часто копію від оригіналу не відрізнити.
Шотландія ж відома не лише вбраними в спідниці чоловіками, а й озером Лох-Несс. Світової слави воно набуло завдяки Лохнеському чудовиську. Вперше про нього заговорили в 1933 році у інтерв’ю, яке дали налякані Лох-Несським монстром очевидці. Відтоді туристи їдуть з надією побачити на власні очі таємниче створіння. Утім й досі нікому це не вдалося.
130 км від Лондона і ви опинитися в найзагодковішому місці Великої Британії. Стоунхендж – це скупчення гігантських каменів, які розтавлені по колу серед Солсберійської рівнини. І все б нічого, аби тільки вони не датувалися вони 3 тисячоліттям до нашої ери. Кожен камінь – від 25 до 40 тон. Хто, коли та навіщо побудував це достовірно невідомо. Серед версій є навіть така, що камені воздвиг всемогутній придворний маг короля Артура для магічних ритуалів. Утім це, схоже, так і зилишиться таємницею, яку знає лише сама Велика Британія.
https://youtu.be/I8p3XVRFW50[:]