Колективна слава

Гурт розпався, а слава залишилася! Легендарний шведський колектив АББА вперше вийшов на сцену майже 50 років тому. Назва гурту – це перші літери імен його учасників. Світову славу їм принесла перемога на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення 1974 року. Зірковим часом гурту Абба були 70-80 роки. За цей короткий період колективу вдалося продати альбоми тиражем майже 400 мільйонів примірників. І за різними даними заробити на цьому 300 мільйонів доларів. Після розпаду Абби жодному учаснику не вдалося побудуватися сольну кар’єру.
А це королі сцени гурт Queen! Вони дебютували в 1971-му. А починалося все з оголошення на дошці в коледжі. Два друга вирішили створиити гурт і написали про пошуки учасників в об’яві. Врешті 4 музиканти на чолі з Фреді Меркьюрі подарують світу невмирущі хіти всіх часів!
Вони першими в шоу-бізнесі знімуть кліп! Всі їхні албоми стануть бестцелерами. Музиканти заробляли мільйони доларів та були визнаними генями століття. Та все зміниться, коли смертельна хвороба наздожене соліста Фреді Меркьюрі. На початку 90-х життя музиканта забере СНІД. Та мільйони фанатів по всьому світу не відпустять улюблених QUEEN зі сцени. А тому вони продовжать виступати. Замість Фреді Меркьюрі на сцену по черзі виходитимуть Елтон Джон, Джордж Майкл, Робі Уільямс. Нині QUEEN гастролює з солістом Адамом Ламбертом. Та жоден концерт не обходить без згадки про генія Фреді Меркьюрі. Відтак його шоу триває й досі.
На розрив вміють гарцювати на сцені й ці чоловіки. Гурт Металіка визнана найкращим колективом у стилі метал за останні 30 років. Вони єдині музиканти в світі, які виступали на всіх континентах, включаючи Антарктиду. Трішки божевільні, епатажні і талановиті музиканти просто взірвали шоу-бізнес. Кажуть, що під їхню музику навіть катували злочинців в американській в’язниці. За всю історію існування гурту їхній склад змінювавася декілька разів. І до сьогодні Металіка збирає багатотисячні стадіони. Детальніше дивіться у сюжеті.