fbpx

Погода

Хто та коли вигадав культовий бренд «Love Is»? Та що було першим – вкладиш чи жуйка?

   Цікаві факти

Новозеландська художниця-мультиплікатор Кім Касалі після шестирічної подорожі світом, зупинилася в Каліфорнії, де й зустріла свого коханого італійця Роберто Касалі. Чи не кожного ранку вона малюватиме йому на простих серветках короткі сценки за участі пухленьких оголених дівчинки та хлопчика.

Врешті Кім та Роберто одружаться. А малюнків на серветках накопичиться вже стільки, що чоловік вирішив продюсувати ці милі історії дружини. Так 5 січня 1970 року світ побачив комікси «Love is».

Головних героїв назвали Кім та Роберто. А на кожному окремому вкладишу була маленька історія їхніх стосунків – від дня зустрічі, до першого поцілунку, весілля, дітей та навіть смерті одного з персонажів. На цих папірцях було все, як у житті. Навіть про загибель домашніх улюбленців Кім вміла намалювати дуже по-дитячому та чуттєво.

Звісно, популярності коміксам додавали написи про кохання, які торкали до глибини. Якось автор книги «Любовна історія» Еріх Сігал своїм девізом виголосив – Кохання – це коли ти не повинен вибачатися. Натомість Кім намалювала комікси зі своєю точкою зорою – Кохання – це коли ти спроможний вибачитися. І така позиція авторки додала ще більшої популярності коміксам Love is. Їх почали друкувати не тільки в журналах, а й на футболках, календарях, плакатах, кружках та навіть випускали цілі книги. Ну і, звісно, жувлаьні гумки.

Врешті Кім та Роберт створять цілу корпорацію МініКім. А в середині 70-х щорічний дохід цієї родини складав мільйони доларів, а продукцію Love is випускали в 50 країнах. І все могло закінчитися в цієї пари за найкращим сценарієм – і жили вони довго та щасливо. Утім у кінці 70-роках у Роберто виявили рак. Кім майже перестане працювати над коміксами, щоб більше часу проводити з чоловіком.

Роберто не стало в 31 рік. Та через 16 місяців після – Кім народить від нього дитину! Як це можливо – казатимуть навколо? Та виявилося, вже тоді завдяки досягненням медицини таке стало можливим. Відтак Кім з головою занурилася в виховання трьох дітей. А право на Love Is передала англійському аніматору Білу Аспрі. Саме він вперше одягне цих маленьких закоханих та перетворить їх з чорно-білих на кольорові історії. А ще завдяки йому ці хлопчик та дівчинка навіть постаріють. І до нині викликатимуть найтепліші емоції у мільйонів закоханих.