Погода

Дружба навіки: зірки та їхні чотирилапі улюбленці

   Цікаві факти

Раз і назавжди. Так, про свою чотирилапу подружку казав Карл Лагерфельд. Славетний дизайнер і креативний директор фешн-дому Chanel. Чоловік, відомий своїм незворушним за будь-яких обставин виразом обличчя та кішкою на ім’я Шупетт. Бірманьска красуня із “сапфіровими очима”. Її дизайнеру подарував модель Батист Джіа-біконі у 2011 році. Кішка, має власні облікові записи у Twitter та Instagram із тисячами підписників. Про неї навіть книгу написали – “Шупетт: Приватне життя кішки зі світу високої моди”. У розповіді – подробиці життя пухнастої аристократки. Від рецептів їжі, яку для неї готує власний кухар, а подають придворні дами, до її звичок під час подорожей приватним літаком.

Елвіс Преслі – Король рок-н-ролу – завжди обожнював тварин. Однак, втілити свої мрії зміг лише, коли у 1957 році переїхав до власного маєтку. Елвіс створив сад, у якому його мама розводила курей, гусей та качок. А сам Преслі тримав віслюків. У шістдесятих у звіринці співака вже жилИ свині, собаки, пави та мавпи. Утім, навіть таке захоплення тваринами мало свої межі. Співак двічі віддавав до місцевого зоопарку своїх кенгуру, яких йому дарували австралійські прихильники. Найвідомішою твариною зірки був шимпанзе Бешкетник, відомий своєю непристойною поведінкою – полюбляв заглядати під спідниці жінкам.

Одрі Хепберн для кількох поколінь американців – запам’яталася втіленням краси, грації, незмірної доброти та неабиякій пристрасті до оленят. А все почалося на зйомках фільму про дівчину у венесуельських джунглях, де дресирувальник запропонував їй взяти додому оленятко Піппіна. Він також знімався у кінокартині «Зелені маєтки» та мав звикнути до акторки. Жінці не судилося мати власних дітей. Тому всю свою любов, турботу та материнське серце вона віддала маленькому оленятку та благодійним проектам. Допомагала дітям та до останнього залишалася послом доброї волі.