Чому у деяких країнах до Різдва готуються майже за рік?

[:ua]Різнобарвні гірлянди, тематична музика, танцюючі сніговики та ельфи. Така новорічна казка одразу нагадує село Санта-Клауса десь далеко на півночі. Утім, це святкове оздоблення прикрашає один із дворів Каліфорнії. Сніговики та ельфи. Усі танцюють. Ці різдвяні атрибути ожили завдяки Майку Земковському. Усі інсталяції він зробив власноруч, а пізніше підібрав різдвяні пісні аби доповнити атмосферу.
Підготовку до свята шанувальник Санти розпочав ледь не за рік, ще у квітні. А вже сьогодні у його новорічну казку можна потрапити абсолютно безкоштовно. До того ж, господар усіх гостей ще й пригощає солодощами.
А це вже Бельгія. Серж Еннебель – житель містечка Бовешен – теж перетворив своє подвір’я на різдвяну казку. Чоловік створив ціле селище Санти. Тут є і майстерня, і спальня, і вітальня, де він спілкується з дітворою.
Серж прикрашає будинок до Різдва вже давно. Спочатку він просто ставив статуетки гномів у себе в саду, потім кожного року додавав щось нове. А у результаті все переросло ось у такий різдвяний атракціон.
Роль Санта-Клауса щороку грає син власника інсталяції. Серж завчасно почав прикрашати свій двір – ще на початку осені. Каже, – створюватиме різдвяні інсталяції і надалі. Бо людям подобається. Минулого року у нього побувало більше 5000 гостей.
https://youtu.be/cJkE0473Ksc[:]