Погода

Багатодітні зірки

   Цікаві факти

Джефф Безос – найбагатша людина на землі. Його статки оцінюють в 100 мільярдів доларів. Він засновник інтернет-імперії Amazon та першої приватної космічної компанії «Blue Origin» , а також власник видання «The Washington Post». Та головною своєю гордістю 54-річний мільярдер називає своїх чотирьох дітей.

Майбутню матір своїх дітей Безос обирав довго та прискіпливо. Бізнесмен влаштував своєрідний кастинг на роль дружини, яка ідеально вписалася б в його життя. Врешті Джефф зупинив свій вибір на дівчині Маккензі, яка працювала в його компанії. І не прогадав, адже шлюб виявився міцним і дружина народина йому трьох синів. Утім, і на цьому пара не зупинилася й взяла з притулку дівчинку з Китаю. За словами мільярдера, своїх дітей він сильно не балує. Нащадки Безоса дружать із сусідськими дітьми та експерементують у підході до нетрадиційного навчання. Наприклад, влаштовують наукові експеременти на кухні чи влаасноруч виводять курчат.

Троє синочків і три доньки! Стільки дітей у легенди світового боксу Майка Тайсона. Нащадки боксера з’явилися на світ від різних жінок, серед яких не лише три законні дружини, а й коханки. А ще Майк міг би мати ще одну донечку, утім, вона трагічно загинула, коли їй було 4 роки, випадково заплутавшись в канатах домашнього тренажеру. Попри всю свою мужність, Майк тяжко переживав цю втрату. Нині ж 51 річний боксер завершив свою професійну кар”єру й тепер головною своєю роботою називає посаду – батька.

Оскараносна акторка Меріл Стріп встигає не лише грати ролі в голівсудському кіно, а й виховувати дітей. Разом із чоловіком скульптором Доном Гаммером вони мають сина та трьох донечок.

Як зізнається Стріп вони з чоловіком мріяли аби їхні діти стали лікарями чи фізиками. Утім, нащадки голівудської акторки вирішили інакше – дві доньки Грейс та Мері стали акторками, інша – Луїза пробує свої сили в модельному бізнесі, а син – музикант.

Серед інших багатодітних матусь Голівуду акторка Ніколь Кідман. Перших двох дітей вони усиновили разом з колишнім чоловіком Томом Крузом. Із другим чоловіком Кітом Урбаном Кідман народила донечку. Ще одну дитину їм виносила сурогатна мати. А от серед багатодітних татусів Голівуду комедійний актор Еді Мерфі, який виховує 8 дітей! Стільки ж у актора Мела Гібсона. Його колега Роберт Де Ніро має шістьох дітей. А от легендарний режисер з українським корінням Стівен Спілберг з дружиною народили 4 дітей, а ще 3 усиновили. Що ж, цим зіркам, точно буде кому на старості років води принести.