fbpx

Погода

Ада Роговцева: історія сильної й талановитої

   Цікаві факти

Юна Ада планувала вступати на журфак, утім подруги вмовили, з дитинства артистичну дівчину, подати документи до театрального. І Роговцева на свій подив пройде величезний конкурс.

Університет принесе їй не лише знання, а й подарує найважливішу зустріч у житті. Студентка Роговцева зайшла в аудиторію й викладач Костянтин Степанков із тієї миті не зведе з неї очей. За цим красивим актором її однокурсниці просто вмирали. Утім Роговцева навіть не дозволяла дивитися собі в його сторону, адже він був одружений. Та від цього справжнього кохання було не втекти. І врешті Ада Роговцева та Костянтин Степанков одружилися.

Вона поважатиме на 9 років старшого коханого і зватиме його Кость Петрович. Завдяки чоловіку Ада повірить у свій талант. І світ кіно відкриється для Роговцевої ще на першому курсі навчання. А справжній успіх прийде з картиною “Салют, Мария”. За роль акторка отримає чимало нагород та, головне, стане улюбленицею глядачів. Популярність самого фільму нині можна було б прирівняти до голівудського блокбастеру, адже його подивилося майже 20 мільйонів глядачів. А Роговцева не полишить роботу навіть тоді, коли буде вагітною.

Разом вона зі своїм коханим Костею народять донечку та сина. Попри затребуваність їхня родина не шикувала. Утім була неймовірно щасливою. До моменту поки її Костю не наздожене хвороба. Через туберкульоз від нього відвернуться навіть друзі. Натомість Ада Миколаївна, пізніше скаже, що в ті часи вона цілувала так палко свого Костю, як ніколи раніше. Аби підтримати, аби він відчував, що їхнє кохання переможе хворобу. Степанков піде з життя в 76 років. Тоді Роговцева аби пережити втрату, напише книгу про нього “Мій Костя”.

Ще один удар – смерть сина чекатиме Аду Миколаївну попереду. Її єдиним спасінням від горя стане донька та троє онуків. Нині ж Ада Роговцева, попри солідний вік, продовжує грати на сцені та зніматися в кіно. А ще попри весь біль та випробування намагається бути сильною.