Екзотичні країни, які манять туристів

[:ua]Екзотичні країни, які манять туристівКамбоджа – країна загублена у джунглях! Вона мало відома українському туристу, але однозначно достойна Вашої уваги. Тут Ви знайдете азійський колорит і безліч контрастів. Це відпочинок на Сіамській затоці, природні парки і туристичні пам’ятки поруч із непрохідними дорогами та складною історією. Сюди варто їхати тим, хто хоче побачити древні величні храми, пізнати схід і атмосферу джунглів.
Тури у Камбоджу у березні та квітні ще актуальні. Це останні місяці сезону, які вирізняються високими температурами, але ще без дощу. Вдень може бути до +35°С. А тури у березні стають дешевшими. Початок весни – ще хороший час для відвідування природних парків та пам’яток. А от далі вже буде спекотно!
Бувалі туристи рекомендують відвідати окрім інших пам’яток, місця проживання гірських кхмерів. А ще відправитися у Кеп – маленьке провінційне містечко на узбережжі Сіамської затоки. Це поселення відоме усім гурманам світу як місто блакитного краба!
Акуна матата або безтурботне життя – це девіз африканської Кенії. Курорт знаменитий не лише піщаними пляжами та пальмами, а й можливістю відвідати Національні парки з дикими тваринами.
Під час відпочинку у березні-квітні Кенія зустріне Вас спекотним сонцем та сприятливими умовами для канікул. А вже із травня тут почнеться сезон дощів.
Найбільше вабить туристів головне місто Кенії – Найробі, яке ще називають столицею африканського сафарі. Прогулянки національним парком Найробі, де більше 400 видів тварин та птахів – користуються великою популярністю. Тут можна побачити справжнє життя левів, жирафів, слонів та інших диких екзотичних тварин.
Якщо Ви бажаєте більше романтичного відпочинку весною, то дорога до Садового озера. На його території живуть сотні рожевих фламінго, які викликають захоплення у всіх, хто приїжджає сюди.
Марокко – це країна не лише для пляжного відпочинку, але й екскурсій, гірськолижних курортів та смачної кухні. Високий сезон тут починається із квітня, коли води Атлантичного океану достатньо прогріваються і туристи можуть купатися. Весна у Марокко підходить для огляду пам’яток та екскурсій, адже температура повітря сягає +25°C. Тому можна із комфортом гуляти вулицями міст чи насолоджуватися місцевою кухнею.
[:]