Тріумф Ястремської в Таїланді і дебют у ТОП-40

[:ua]Щойно залишивши корти Мельбурну після поразки від Серени Вільямс, Даяна Ястремська вирушила у Таїланд, але не відпочивати, а за рейтинговими балами. Турнір WTA категорії International, звісно, не Australian Open, але компанія тут зібралась досить солідна. На шляху до фіналу українка майже без проблем здолала таких суперниць як Пен Шуай із Китаю, іспанку Гарбиньє Мугурусу та інших досвідчених спортсменок. Причому, до вирішальної сутички Даяна протягом усього турніру не віддала суперницям жодного сету.
Фінал же проти австралійської тенісистки Айли Томлянович Ястремська також розпочала успішно. Вона швидко увійшла в гру і зуміла записати перший сет у свій актив із рахунком 6:2. І, здавалось б, перемога українки – це вже питання часу, як другий сет докорінно змінив ситуацію на корті. Даяна почала помилятись, чим її опонентка успішно користалась. У підсумку, друга партія стала повною протилежжністю першої, що навіть позначилось і на рахунку – 6:2, але вже на користь Томлянович.
Третій відрізок став справжньою боротьбою як характерів, так і нервів. Тут були помітні проблеми Даяни, було видно, що її турбує травма, були сльози і фізіотерапевт на корті. Але рівний рахунок 6:6 перевів боротьбу за трофей на тай-брейк. Тут продовжились гойдалки, в яких важко було виділити фаворитку, але у відповідальний момент першою посипалась австралійка і Даяна продемонструвала просто шалений фініш 7:3.
Другий трофей жіночої тенісної асоціації в кар’єрі українки підняв її на 34 позицію світової класифікації. Таким чином Ястремська встановила національний рекорд, як наймолодша українка у ТОП-40 рейтингу. До того ж, більше трофеїв, ніж Ястремська, мають всього дві наші тенісистки – Еліна Світоліна, у якої їх 13, і Леся Цуренко, в активі якої 4 титули WTA.
[:]