Тревел-екскурс найвідомішими світовими парками розваг та атракціонів

Тревел-екскурс у світ розваг на всі 360 градусів. Ferrari world. За півгодини їзди від столиці Арабських Еміратів є штучний острів Яс, а на ньому – найбільший у світі критий тематичний парк «Світ Феррарі». Всередині, у скляному тунелі, більше 20 тренувальних маршрутів для початківців-шумахерів. Наприклад, Formula Rossa – американські гірки, що імітують гонку Формули-1. Або ж капсула, що вистрілює крізь дах парку прямісінько у небо на висоту 62 метри, а потім так само стрімко падає до низу. Цікаво, що після приземлення неодмінно вручають фотопортрет, зроблений у найбільш емоційний момент.
Гордість Сеула – один з найбільших не тільки в Азії, але і в світі парк розваг. Капсульну форму якого з гігантськими буквами «Lotte World» на даху видно навіть космічним супутникам. А за свій трудоголізм, атракціони тут працюють до півночі, без вихідних і свят – парк увічнений у Книзі рекордів Гіннеса. Тут більше 40 швидкісних і висотних «крутилок» і «качалок», у тому числі найбільш екстремальна – «Гігантська Петля». Атракціон, що не дозволяє вмісту ваших кишень утриматися на місці. Божевільна подорож Єгипетським музеєм і корабель іспанських конкістадорів, що піднімається на «хвилі» під самий купол парку.
А от починалася індустрія екстримальних розваг 63 роки тому. Тоді за сорок кілометрів від Лос Анджелеса відкрили небачений до тих пір парк атракціонів. Це був справжній день народження казки. Мультиплікатор Волт Дісней захотів перенести людей у світ своїх мультиків.
Відкриття парку транслювало телебачення. А вів церемонію Роналд Рейган. Майбутній президент Америки. Спочатку у Діснейленді було лише 18 атракціонів. Чотирнадцять з них зберегли до нині. Міккі Маус та Дональд Дак – одні з найбільш пізнаваних персонажів казкаря Уолта Діснея – Символи Діснейленду. До речі, площа парку понад тридцять гектарів. Щорічно його відвідують тринадцять мільйонів людей з усього світу. Пізніше Діснейленди відкрили ще й у Флориді, Токіо, Парижі, Гонконзі та Шанхаї.