ТОП-5 новорічних ялинок із Книги Гіннеса

[:ua]Найдорожчу в історії різдвяну ялинку вже 9 років встановлюють у люксовому готелі Emirates Palace в Абу-Дабі. Вартість самого дерева не перевищує кількох тисяч доларів. Але ялинкові іграшки коштують мільйони. Новорічні прикраси – із золота, уквітчані перлинами, діамантами сапфірами та смарагдами. На ялинці можна побачити не тільки дорогоцінні кульки, але і ювелірні прикраси: годинники, браслети, намиста.
Таке помпезне святкування Різдва в мусульманській країні може здатися необґрунтованим. Але керівництво готелю розкішну новорічну атрибутику робить не для себе, а для багатих відвідувачів. Ба, більше – тут встановлено автомат, що продає золоті злитки, а у вартість проживання входить користування приватним літаком.
Найбільша новорічна ялинка має висоту 750 метрів. Щороку вона з’являється напередодні Різдва в італійському містечку Губбіо. На схилі гори Інгіно запалюють 1000 величезних барвистих вогнів. 300 зелених кольорових вогнів окреслюють форму дерева, яруси ялинки вимальовують ще 400.
У Книзі рекордів Гінеса є і найбільша плавуча новорічна ялинка. Красуня знаходиться в Ріо-де-Жанейро. Має висоту 82 метри. Це найбільше різдвяне дерево на воді у світі. Щороку ялинку прикрашають по-особливому і влаштовують світлові шоу на різні теми. Ця краса дійсно вражає!
А ось ця ялинка, що прикрашає центр Манхеттена, – найпопулярніша у світі. Головну ялинку Нью-Йорка цьогоріч запалили вже у 86-ий раз. Вона багато разів з’являлася у різдвяних фільмах, зокрема й у картині “Сам удома”.
Вигляд ялинки і її прикраси залишаються незмінними впродовж десятків років. Дерево прикрашають 50 тисяч вогнів. А з 2004 року на верхівці красується зірка вагою у чверть тонни – із кристалів Swarovski.
А найкрасивіша ялинка Європи, принаймні минулого року, була зелена красуня із Вільнюса. Ялинку прикрасили рекордною кількістю ліхтариків – їх на дереві було 70 000 штук. Масштаби ялинки найкраще бачили ті, хто літаком прямував над столицею Литви. Лише уявіть, загальна площа святкової композиції становила 2 500 квадратних метрів.
https://youtu.be/PNrfatmtjAQ[:]