Тереза Мей поспілкувалася з опозицією Лондона

Брекзит призначено на 12 квітня

Брекзит на порозі!

Перший раунд переговорів з прем’єр-міністром Терезою Мей про те, як здвинути Брекзит з мертвої точки, був «корисним, але не завершеним», — так про останні перемовини висловився лідер британської опозиції лефборист Джеремі Корбін. При цьому прихильники Консервативної партії Мей вважають, що перемовини з опозиційним політиком — це спілкування з ворогом. У зв’язку з цим 2 міністри з уряду Терези Мей навіть подали у відставку.
Мей звернулась до лейбористів після того, як парламент втретє відхилив її угоду про Брекзит. І в більшості не вистачало голосів саме через прихільників жорсткої лінії в партії прем’єра. Найближчим часом мають відбутсь ще одні перемовини. Позиція лейбористів така що вони хочуть зберегти тісні торгові відносини з Європою у формі митного союзу. Також партія хоче зберегти європейські трудові і екологічні стандарти.
Парламент британії затвердив резолюцію, яка дозволить Терезі Мей запросити в Брюсселя ще одне нетривале відтермінування відсрочку Брекзиту. Та за словами голови Европейської комісії Жана-Клода Юнкера, відтермінування буде тільки тоді, коли британський парламент затвердить угоду про вихід. Поки що Брекзит призначено на 12 квітня.