Їстівна вода. Новітня розробка, здатна зберегти нашу планету від пластика

[:ua]Щодня крізь наші руки проходять сотні пластикових предметів. Але куди дівається весь цей пластик? Незначну частину переробляють, частину відвозять на звалища, а найбільше – потрапляє у водойми. Виявляється, за останні десять років ми виготовили більше пластику, ніж протягом всього минулого століття. На думку вчених, нові технології вирішать цю проблему. Так, нещодавно, китайські дослідники розробили вид пластику, який здатний за короткий час розкладатися в морській воді. Потрапивши в море, матеріал повністю розчиниться максимум за сто днів. При цьому він не перетворюється в речовини, які загрожують екологічній безпеці. На думку фахівців, цей матеріал в перспективі може замінити звичайні пластмаси в багатьох галузях.
Не лише китайські, але і британські розробники працюють над еконоваціями. Так, нещодавно винайшли їстівну воду! Виявляється, відтепер можна з легкістю їсти воду завдяки новітній розробці – кулькам OOho! Ковтки живильної води знаходяться у спеціальній желеподібній оболонці. Створюють її із суміші морських водоростей та хлориду кальцію. Спробувати розробку та поділитись своїми враженнями вже встигли бігуни в Лондоні.
Сотні пластикових пляшок і стаканчиків – звичайний пейзаж після марафонів. Творці їстівних бульбашок з водою зазначають, головна їх мета – зробити так, аби люди забули про переробку пластикових пляшок. Для учасників марафону вони роблять маленькі капсули по 50 мілілітрів. Але об’єм може бути і більшим. Для смаку у воду можна додати фруктовий сік. Втім, з’їдати желеподібну капсулу необов’язково. Її можна просто викинути. Вона розкладеться через чотири-шість тижнів і при цьому не зашкодить довкіллю. Їстівні кульки з водою вперше запропонували спортсменам в минулому році. Тепер стартапом зацікавились британські виробники напоїв.
https://youtu.be/-QUGx5E8fq8[:]