Українські фермери вирощуватимуть курей за унікальною технологією

В Україні започатковано унікальний проект з вирощування птахів на вільному вигулі. Ростимуть вони в посівах амаранту.  Про це розповів голова Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції Олександр Дуда.

Така технологія  запроваджуватиметься на двох підприємствах Дніпропетровської області: на органічному підприємстві “УкрБіоЛенд” та підприємстві в Апостолівському районі.

За словами Дуди, м’ясо птахів, які вживали або амарантову макуху, або вегетативну масу амаранту, відрізняється надзвичайно високими поживними та смаковими якостями.

Як розповів Дуда, кури підживлюють ґрунт своїм послідом. Амарант, в свою чергу, захищає їх від летючих хижаків. «Поки амарант підростає, завозяться птахи. Будуються пташники пересувні. Коли амарант підросте, курей випускають в посіви амаранту, а територію огороджують електро-пастухом», – розповів фермер.

За словами фермера, така технологія доволі клопітка, але «існує попит на таку продукцію і рентабельність її виробництва є високою». Підприємство отримає м’ясо, яйця, органічні добрива на полі і врожай товарного насіння самого амаранту.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.