Компанії SpaceX і OneWeb планують покрити якісним супутниковим інтернетом весь світ

[:ua]У кожному куточку Землі інноваційний супутниковий Wi-Fi. Вже не мрія, а близька реальність. Поки низка топових компаній — Google, Samsung та Facebook довго говорили, техноголочні гіганти SpaceX і OneWeb взялися за справу. Супутниковий інтернет все ще залишається малодоступною і незручною послугою.
Втім, вже за декілька років — це буде недорогий та високошвидкісний вай-фай, який покриє всю планету. Компанія OneWeb вже відправила на навколоземну орбіту перші шість апаратів глобальної системи супутникового інтернету. Далі планує вивести на низьку навколоземну орбіту ще 700 супутників, аби в 2020 році вже почати продавати інтернет всім бажаючим.
Паралельно працює і дітище Ілона Маска SpaceX. Проект компанії під назвою Starlink передбачає виведення на низьку навколоземну орбіту 12 тисяч супутників до середини 2020 року. Інноваційність проекту в тому, що інтернет буде доступний за низькою ціною, забезпечить високу швидкість передачі даних, низьку затримку сигналу та значно більшу кількість одночасно підключених абонентів.
[:]