GPS допоміг суттєво заощадити. В українській компанії встановили трекери та зафіксували серйозну економію пального

GPS допоміг суттєво заощадити. В українській компанії встановили трекери та зафіксували серйозну економію пального

Тестове запровадження GPS-трекерів на частині службового транспорту принесло перші результати – річні витрати на пальне дивовижно знизилися у декілька разів. Хоча виїздів на ремонти у цей період стало суттєво більше, водночас водії під моніторингом припинили перевищувати швидкість та їздити у неслужбових цілях. Про такі результати модернізації відзвітувала українська компанія “ПРИКАРПАТЗАХІДТРАНС”.

За інформацією компанії, у період 2016-2017 рр. зростання витрат на пальне становило 137%, в той час як у 2018 р. (рік тестового запровадження GPS-моніторингу) витрати зросли лише на 28%. Це при тому, що кількість ремонтів різних ділянок трубопроводу з використанням службового транспорту зросла за останні два роки у 15 разів.

Запровадження інноваційного моніторингу транспортних засобів мотивувало водіїв більш ощадливо використовувати службовий транспорт, що в перспективі дозволить зекономити й на ремонті. Випадки перевищення швидкості та виїздів до місць, не передбачених службовими потребами, у компанії вдалося звести майже до нуля.

“ПРИКАРПАТЗАХІДТРАНС” результати модернізації сподобалися – у 2019 році компанія збирається встановити GPS-трекери на якомога більше транспортних засобів.

 

Залишити коментар

Напишіть відгук