Джефф Безос представив макет апарата для висадки на Місяць

Виконавчий директор Amazon Джефф Безос 9 травня представив макет космічного апарату для висадки на Місяць, розроблений його ракетною компанією Blue Origin, передає Reuters. Апарат отримав назву Blue Moon, він зможе доставляти на поверхню Місяця корисні вантажі і техніку. Зокрема, він здатний перевозити до чотирьох невеликих роверів. Крім того, Blue Moon призначений для запуску супутників на орбіту Місяця.
Як зазначає агентство, презентація Безоса пішла незабаром після слів віце-президента США Майка Пенса. Політик в березні заявив, що NASA має намір побудувати космічну платформу на місячній орбіті і відправити американських астронавтів на південний полюс Місяця до 2024 р. «будь-якими необхідними засобами». Це на чотири роки раніше, ніж планувалося.
На презентації, де було присутнє вузьке коло глядачів, в тому числі представники NASA, Безос заявив, що його компанія може допомогти укластися в ці терміни. «Пора повертатися на Місяць – на цей раз щоб залишитися», – сказав він. Мільярдер Джефф Безос є найбагатшою людиною в світі. За даними Bloomberg Billionaires Index на 10 травня, його статки оцінювалися в $ 118 млрд.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.