Дані про 50 млн користувачів Instagram потрапили у відкритий доступ

Дані про майже 50 млн облікових записів в Instagram, в тому числі що належать знаменитостям, потрапили у відкритий доступ, повідомляє TechCrunch. База даних, опублікована на хмарному сервісі компанії Amazon, деякий час була відкритою для перегляду без запиту пароля. Видання зазначає, що якийсь час вона продовжувала рости.

Ідійський експерт в сфері інтернет-безпеки Анураг Сен зазначив, що база належить одному з індійських маркетингових агентств – компанії Chtrbox, яке займається просуванням товарів за допомогою популярних блогерів і знаменитостей. База містить фотографії власників акаунтів, їх номери телефонів і дані електронної пошти, які використовуються для налаштування акаунтів.

Представник Facebook (володіє Instagram) заявив, що компанія займається цим питанням. «Ми вивчаємо проблему, – йдеться в заяві Facebook. – Ми також намагаємося з’ясувати, звідки з’явилися ці дані і як вони стали загальнодоступними». У Chtrbox не стали коментувати цю інформацію, проте незабаром після звернення журналістів, доступ до бази був закритий.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *