Світоліна і Цуренко у Катарі

[:ua]Близько тижня тому Еліна Світоліна відмовилась виступати за збірну України у Кубку Федерації через ушкодження спини, яке вона отримала в останньому матчі Відкритого чемпіонату Австралії. Втім, пізніше Еліна скористалась можливістю, а саме уайлд-кардом, аби взяти участь на престижному турнірі у місті Доха – «Катар Тотал Опен».
І це чудова новина, адже травма спортсменки, очевидно, загоїлась значно швидше, аніж прогнозувалось лікарями, які ще тиждень тому забороняли їй виходити на корт. Як би там не було, але Еліна за результатами жеребкування розпочне свої виступи із другого кола, де протистоятиме потужній Єлені Остапенко з Латвії, яка, до того ж, вже розігрілась у першому поєдинку проти румунки Міхаели Бузернеску.
Трохи менше пощастило іншій представниці України у Досі Лесі Цуренко, якій довелось виборювати путівку у друге коло. Українка готувалась до першого поєдинку проти Каролін Гарсії, але француженка в останній момент ушкодила ногу, і замість неї в основу, як «лакі лузер», потрапила іспанка Лаура Аруабарена. І варто зазначити, що після не надто вдалих виступів за збірну Леся продемонструвала тут досить високий рівень гри. Українці вистачило двох сетів, аби зняти усі питання і забронювати собі місце у наступному турі – 6:3, 6:0. Звісно, перемога над “лакі лузером”, якого поставили в основу лише за кілька годин до поєдинку – це добре, але справжню форму і кондиції Лесі можна буде побачити у наступному матчі, де їй протистоятиме румунка Симона Халеп.
[:]