Жан Беленюк здобув золото у турецькому Стамбулі

У Стамбулі завершився 36-й міжнародний турнір із греко-римської боротьби, де за рейтингові очки напередодні чемпіонату світу змагались і представники України. Першу нагороду в актив нашої команди приніс Денис Дем’янков. Чемпіонат розпочався для запоріжця невдало – з поразки у першому ж поєдинку вагової категорії до 67 кг. Втім оскільки кривдник Дениса поступився у вирішальній сутичці, українець продовжив боротьбу у втішному турнірі. Тут Дем’янков став третім, здолавши борців з Азербайджану та Японії. Чемпіоном престижних змагань у Туреччині став відомий українському вболівальнику Жан Беленюк. Шлях срібного призера Олімпіади 2016 до фіналу розпочався із легкої перемоги над ще одним українцем Андрієм Антонюком. Далі менш впевнені, але від того не менш значущі, перемоги над спортсменами із Білорусії та Індії. У вирішальній сутичці Беленюк здолав азербайджанця Іслама Аббасова з рахунком 3:1. Ще троє українців поступились у поєдинках за бронзу. У ваговій категорії до 130 кг Микола Кучмій не зміг здолати свого опонента із Білорусі, а у категорії до 63 кг Дмитро Цимбалюк та Ленур Теміров також зупинились за крок від п’єдесталу.