Збірна України U-19 розпочала чемпіонат Європи з перемоги над Францією

На європейському форумі збірна України потрапила у доволі складну групу, де окрім французів також є Англія та Туреччина. Причому, потрапляння у ТОП-5 команд гарантує участь у Чемпіонаті світу наступного року. Тому наші футболісти чудово розуміли, що у кожному матчі потрібно максимально працювати на результат. Початок дебютного на турнірі матчу був за французами, які взяли м’яч під свій контроль. Попри це, першими забили українці. Георгій Цитаїшвілі точно пробив у лівий від воротаря кут. Десять хвилин українці лідирували, поки французи не зрівняли рахунок на 23-й хвилині – ефектний удар вийшов у Рафіка Гітана.
Надалі команди грали на зустрічних курсах. У другому таймі збірна Україна опинилась у більшості – за фол останньої надії вилучили Малана Сарра. Після цього м’яч довше почав затримуватись у підопічних Петракова. Вирішальною стала 85-та хвилина. Французи кинулися забивати переможний гол. Після удару Дембеле ворота українці врятувала голова когось із французів. У стрімкій контратаці Сергій Булеца зі своєї половини поля добіг до лінії штрафної і пробив голкіпера. У іншому матчі групи англійці у непростому матчі переграли турків 3:2. У п’ятницю збірна України зіграє із командою Туманного Альбіону.