Запорізький «Мотор» — в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

[:ua]Найсильніший гандбольний колектив України — запорізький «Мотор» все ж виборов путівку до зони плей-оф Ліги чемпіонів. Здолавши у рамках 13 туру групового етапу данський «Ск’єрн», українці забезпечили собі як мінімум шосте місце групи В. Таким чином можна сміливо говорити, що незалежно від останнього двобою проти французького ПСЖ, «Мотор» вийшов до стадії 1/8 фіналу головного кубку Європи.
Вже традиційно матч за участі «Мотора» у Запоріжжі відбувався за шаленої підтримки вболівальників. Домашня арена «Юність» цього разу розмістила понад 4000 глядачів, і така підтримка принесла свої плоди. Наші гандболісти зі стартових хвилин повністю захопили ініціативу і переважали суперника за всіма ігровими аспектами. У підсумку «Мотор» виграв обидва тайми із загальною різницею у 10 м’ячів – 33:23.
Зазначимо, що це вже друга домашня перемога «Мотора» у 2019 році — два тижні тому тут же запоріжці зламали супротив німецького «Фленсбургу». Хоча минулого тижня на виїзді і поступились угорському «Пік Сегед». Але зрештою набраних «Мотором» за 13 турів балів вистачає, аби незалежно від останнього поєдинку із французьким ПСЖ гарантувати собі місце в 1/8 фіналу. Також із групи В до раунду плей-оф виходять «Пік Сегед», «Фленсбург», «Нант» і «Загреб». Щодо фаворита групи ПСЖ, то вони вже гарантовано посідають перше місце групи і виходять одразу до чвертьфіналу ліги чемпіонів.