За жарт у Instagram - півроку без спорту

На своїй сторінці у популярній соціальній мережі спортсмен іронічно висміяв нове спортивне екіпірування, яким українських легкоатлетів забезпечує федерація. Причому, це були так звані «сторіс» у Instagram, які можна побачити лише протягом доби. Цього вистачило, щоб представники компанії «Asics» пожалілися на так би мовити невдячного спортсмена у Федерацію. Чиновники останньої, недовго думаючи, вирішили дискваліфікувати молодого рівнянина. Мовляв, за можливі репутаційні втрати ФЛАУ та за те, що поставив під загрозу контракт між федерацією та компанією одягу. Сам Антон Грабовський запевняє, що не намагався нікого образити:
За словами Грабовського, ці півроку без стартів проблемою для нього не стануть, адже на цей період було заплановане лише одне змагання, щодо участі в якому він і так не був впевнений. При цьому, відзначив, що форму «Asics» він поганою не вважає, а його іронію в Instagram занадто перекрутили.
Контракт федерації легкої атлетики та японського виробника одягу підписали лише у травні, і він розрахований до 2021 року.