За півхвилини до перемоги: футзальна збірна - друга на турнірі в Ірані

[:ua]Суперниками підопічних Олександра Косенка були господарі-іранці, білоруси та футзалісти Японії. З такими командами було цікаво змагатися, каже головний тренер команди, адже вони сповідують різний стиль гри. Колектив з Японії українці переграли із рахунком 3:1, білорусам забили два м’ячі без відповіді. Щоб тріумфувати у турнірі, жовто-синім достатньо було не програти іранцям.
А те, що це доволі серйозний суперник, Олександр Косенко попереджав ще до початку змагань. Хоча у цьому матчі українця забили першими, відзначився гравець «Продексіму» Ігор Корсун. У другому таймі господарі рахунок зрівняли. І тримався він таким до останньої 40-ї хвилини зустрічі. Аж поки суддя не вилучив Сергія Журбу, а іранці не отримали право на 10-метровий пенальті. Який вдало реалізували. Завдяки цьому й перемогли на домашньому паркеті. Українці ж стали другими
Найближчим часом для нашої збірної тренувальні збори продовжуватимуться. У планах команди – спаринги із французами та чемпіонами Європи – португальцями.[:]