Українські шпажисти вибороли «срібло» і «бронзу» на Гран-прі з фехтування у Саудівській Аравії

[:ua]Українські шпажисти вибороли «срібло» і «бронзу» на Гран-прі з фехтування у Саудівській АравіїУ місті Доха, що в Саудівській Аравії, днями завершився турнір Гран-прі із фехтування. І якщо у Кубку світу наші спортсмени поки не особливо радують перемогами, то звідси українські шпажисти їдуть не з порожніми руками.
Наддосвідчений 38-річний українець Богдан Нікішин розпочав свої виступи у Саудівській Аравії зі стадії 1/32 фіналу. І на шляху до нагороди він вибив із боротьби представників Гонконгу, Нідерландів, свого співвітчизника Ігоря Рейзліна, а в сутичці за вихід до півфіналу зламав супротив російського спортсмена Сергія Біди – 15:11.
Однак, тут Богдан не зумів нічим протидіяти молодому 23-річному іспанцю Юлену Перейрі. У підсумку 15:9 на користь іспанського спортсмена, і третя завойована у Досі «бронза» в кар’єрі українця. Зазначимо, що вона ж стала першою нагородою Нікішина у нинішньому сезоні.
Ще один представник України Роман Свічкар посів тут п’яту сходинку.
Серед жінок найбільшим успіхом може похвалитись 24-річна Ксенія Пантелєєва. Українка подолала до п’єдесталу справді непростий шлях, адже ще до старту в основній сітці вона провела 7 кваліфікаційних двобоїв. У вирішальному поєдинку за вихід в 1/32 вона впевнено здолала представницю Узбекистану – 15:6. В основі серед суперниць Ксенії були спортсменки з Німеччини, Франції, Італії і Китаю, але жодна з них не змогла скласти Пантелєєвій гідної конкуренції. У півфіналі українка вибила з боротьби російську шпажистку – 15:12. А у фіналі поступилась чинній чемпіонці світу Юлії Беляєвій з Естонії – 11:15. І, як підсумок, Пантелєєва розташовується на другій сходинці п’єдесталу.
[:]