Українські клуби успішно долають перший тур кваліфікації Кубку Європи ФІБА

[:ua]Обидва фіналісти української Суперліги минулого сезону розпочали зустрічі із своїми суперниками по різному. Зокрема, віце-чемпіон України «Дніпро» після вояжу до Греції і поразки від тамтешнього клубу «Лавріо» ризикував залишитись за межами європейського турніру. На виїзді дніпряни поступились дев’ятьма балами. Тому домашню зустріч вони почали активно, завершивши першу половину із перевагою у шість очок. Цього було мало, тому зусиллями лідера команди Олександра Мішули у третій та четвертій чвертях «Дніпро» методично збільшував свій відрив. До фінальної сирени вдалося не лише відіграти 9-очкове відставання, а й забити ще стільки ж понад норму.
Дещо легше у повторному матчі було чемпіону – «Черкаським Мавпам». Тиждень тому у Норвегії проти чемпіона «Кенсберг Майнерс» український клуб переміг з різницею у 20 очок. Тому вдома залишалось лише надійно зіграти у обороні. Але черкащанам цього було замало – завдяки надрезультативній третій чверті господарі загалом тріумфували з 11-очковою перевагою 101:90. Найрезультативнішим у них був Володимир Конєв із 20 очками.
Таким чином українські команди пробились до другого туру кваліфікації Кубку Європи. 3 та 10 жовтня «Мавпи» поміряються силами із кіпрським «Керавносом», а «Дніпро» приблизно у ці ж дні зустрінеться із угорським колективом «Альба Фехервар»[:]