Українські гандболісти вийшли на друге місце у відборі на ЄВРО-2020

[:ua]У першій грі відбору на Євро українці закономірно поступились олімпійським чемпіонам з Данії. Хоча експерти й відзначали, що під керівництвом Сергія Бебешка команда заграла більш розкуто, справивши в цілому позитивне враження.
Тому від матчу в Сумах проти «Чорногорії», яка на старті несподівано зіграла внічию з «Фарерами», очікували не лише гарної гри, а й результату.
Гості закинули першими і протягом перших кількох хвилин матчу були попереду на кілька м’ячів. Але вже до завершення перших десяти хвилин матчу збірна України вийшла вперед. І вже свої переваги не віддавала. Першу половину зустрічі команди завершили з рахунком 15:12 на користь українців. Вони ж розпочали другий тайм значно активніше за суперників, збільшивши відрив до 6 балів. Фінальна сирена зафіксувала результат 29:24 на користь нашої команди. Найбільший вклад у дебютну перемогу зробили Владислав Остроушко, який закинув 7 м’ячів, та голкіпер Геннадій Комок, який видав просто феєричний матч.
У паралельній зустрічі датчани не залишили жодного шансу Фарерським островам 35:17. Саме з цією командою збірна України проведе свою наступну гру відбору на Євро-2020 у квітні наступного року. Поки ж наша команда посідає другу сходинку у групі, з якої на європейську першість виходять дві найкращі команди.