Українське "срібло" на міжнародному турнірі в Чехії

[:ua]Підопічні Віталія Одегова стартували на міжнародному футзальному турнірі у Чехії з поразки від збірної Угорщини. Зусиллями Владислава Сорокіна «жовто-сині» на 14-ій хвилині відкрили у поєдинку рахунок. Втім, ще до завершення першої половини зустрічі двічі пропустили. По перерві тому ж Владиславу Сорокіну знадобилось трохи більше двох хвилин, аби відновити статус-кво у цьому протистоянні. Але здобути перші залікові бали нашій команді не вдалося. На 37-й хвилині вирішальний м’яч залетів у ворота українців і як підсумок 3:2 на користь Угорщини. Друга гра у Чехії проти господарів турніру вийшла для команди Віталія Одегова більш успішною та принесла юнацькій збірній бажаний результат. Наші хлопці переважали суперника за всіма параметрами, тож довели матч до впевненої перемоги з рахунком 4:1. Наступний матч проти команди Бельгії змусив українських вболівальників трохи похвилюватись. До 16-ї хвилини зустрічі бельгійці зуміли встановити перевагу у 2 м’ячі. Втім, вже за 120 секунд українці змогли відіграти один м’яч, а по перерві ще тричі вразили ворота суперника, не пропустивши жодного гола у відповідь. 4:2 на користь України – підсумковий результат матчу. Останнім суперником жовто-синіх на турнірі у Чехії стала потужна збірна Франції. Тут попри те, що наші футзалісти зуміли першими відкрити рахунок, довести зустріч до перемоги їм не вдалося. Поєдинок завершився із рахунком 3:5 на користь суперників. Таким чином, маючи в активі 2 перемоги у чотирьох матчах, збірна України посідає друге місце на турнірі, пропустивши вперед лише команду Угорщини. Кращим бомбардиром у складі нашої збірної став Федір Овакимян, який забив п’ять м’ячів.[:]