Українська збірна їде на Євро-2019 попри поразку

[:ua]Матч на виїзді проти лідера групи збірної Іспанії українські дівчата розпочали не надто вдало. Вони дозволили на старті матчу закинути у свій кошик 10 очок, не відповівши у цьому відрізку нічим. Друга чверть була вже більш рівною, але на велику перерву команди пішли за переваги іспанок у 7 очок. Третій відрізок поєдинку взагалі був за українками, який зусиллями лідера збірної Аліни Ягупової вони виграли 24:22. Але на цьому, очевидно, сили у підопічних Горана Бошковича закінчились. Іспанки повернули собі ініціативу у четвертій десятихвилинці, впевнено тріумфувавши 84:71. Для українок це була друга поразка і знову від команди з Піренейського півострова.
Вона посіла друге місце у групі F, здобувши по дві перемоги над командами Болгарії та Нідерландів. Але і цього виявилось достатньо, щоб таки кваліфікуватись на Чемпіонат Європи. Україна потрапила у список найкращих шести команд з восьми, які здобули другі позиції у своїх квартетах. Тому наші баскетболістки також можуть пакувати валізи на турнір, який відбудеться влітку наступного року у Сербії та Латвії.
Окрім того, капітан національної команди Аліна Ягупова стала найрезультативнішим гравцем цього євро-відбору. За гру вона набирала у середньому більше 32 балів.