Українська команда з біатлону готуватиметься до світової першості

[:ua]Лише минулого тижня в Білорусі відбувся чемпіонат Європи із біатлону, і вже команди готуються до наступного старту — світової першості. Головний тренер жіночої збірної України, днями назвав склад команди, яка наступного тижня за відсутності капітана, захищатиме жовто сині кольори у шведському місті Естерсунд.
Чемпіонат Європи, який минулого тижня приймав білоруський спорткомплекс Раубічі важко назвати для України успішним. Хоча одна «срібна» нагорода Юлії Журавок в індивідуальній гонці на фоні виступів у рамках Кубку світу, виглядає доволі пристойним результатом.
До того ж, цього вистачило, аби посісти 7 загальнокомандне місце на континентальній першості. Не встигли спортсмени повернутись із Раубічів додому, як вже почали підготовку до ще більш серйозної кампанії — Чемпіонату світу, який цього року відбуватиметься у Швеції, а саме місті Естерсунд.
Головне питання було, хто увійде до складу нашої команди, адже тут є певні кадрові проблеми. Зокрема, велику роль відіграє відсутність капітана збірної, і однієї з найдосвідченіших українських біатлоністок Олени Підгрушної. Нагадаємо, що Олена змушена була достроково завершити сезон через проблеми зі здоровям, які кілька разів навіть завадили їй фінішувати.
Головний тренер жовто-синіх Андрій Прокунін, розповів, хто представлятиме Україну на турнірі в Швеції. І цей склад команди виглядає наступним чином — Віта і Валя Семеренко, Анастасія Меркушина, Юлія Джима, та пятий номер збірної — чинна «срібна» призерка Європи Юлія Журавок. Жовто-сині готуватимуться до світової першості у тому ж білоруському комплексі Раубічі і звідти і вирушать до Естерсунду. Андрій Прокунін сподівається провести у Раубічах досить маштабну підготовку, але і зазначає, що цьому можуть перешкоджати погодні умови

 
 [:]