Українські юніори-легкоатлети вибороли три європейських "Золота", одне "Срібло" і декілька рекордів

[:ua]Дві золотих медалі у скарбничку збірної на юніорській першості Європи принесли українські молотобійці. У жінок перемогу здобула 16-річна Валерія Іваненко. У першій же спробі вона кинула молот на 73 метри 25 сантиметрів. У чоловіків 17-річний Михайло Кохан не просто виграв змагання, а й встановив рекорд. Цікаво, що його досягнення у 87 метрів 82 сантиметри навіть перевершує дорослий світовий рекорд, встановлений ще у 1986 році. Але до найкращих результатів кидок Михайла не зарахують, адже юніори в цьому виді змагань кидають снаряд, майже на два кілограми легший. Але серед його однолітків, безумовно, це досягнення неймовірне.
Вразила всіх на змаганнях зі стрибків у висоту й 16-річна Ярослава Магучіх. Вона була фавориткою, що успішно й підтвердила. Вже з першого разу вона взяла висоту у 1 метр 83 сантиметри. Тоді як суперницям для її підкорення знадобилось декілька спроб. Але на цьому вона не зупинилась. Вже гарантувавши «золото», Ярослава підкорила планку у 1 метр 94 сантиметри. Це також рекорд юніорських чемпіонатів Європи. За такі результати дівчина разом із юніором на 100-метрівці Василем Макухом були визнані найкращими легкоатлетами червня в Україні.
А на юніорському чемпіонаті українська команда мала ще одну нагороду – Олег Дорощук був другим серед чоловіків у стрибках у висоту.
https://youtu.be/RpQl62FZ4Rk[:]