У турнірній таблиці Кубку Эвропи ФІБА «Черкаські Мавпи» займають третє місце

[:ua]Дніпряни свій вояж здійснили до Фінляндії, у гості до тамтешньої «Катайї». У активі господарів перед тим була перемога та поразка, тоді як гості у обох зустрічах поступалися. Тому вони розпочали гру досить впевнено, лідируючи протягом майже всієї першої чверті. Вона завершилась внічию, а в другій чверті господарі вже закинули на три бали більше. По перерві українці намагалися відіграти відставання, але команди успішно відповідали на влучні атаки одна одної, лише трохи кращими тут знову були фіни. У останній чверті вони впевнено тримали гостей на відстані, гарно влучаючи триочкові кидки. Як результат – 84:77 на користь «Катайї». Першу перемогу турніру «Дніпро» вчергове спробує здобути 7 листопада на домашньому паркеті проти болгарського «Левскі».
Чемпіон України у Черкасах приймав румунську «Стяуа». У попередніх поєдинках «Черкаські Мавпи» також поступались, тому на гру вдома у них були особливі надії. Розпочали матч команди обережно, із надійної гри у захисті. Майже всю першу половину рахунок коливався на користь то однієї, то іншої команди. Але перед перервою господарі таки змогли дещо закріпити свою перевагу 43:37. Відпочинок краще подіяв на «Черкаси», вони продовжили тримати ініціативу. А у останній чверті вже остаточно розгромили суперника, вигравши її з рахунком 27:11. Підсумкові ж цифри на табло – 90:64. У «Мавп» найбільший внесок у тріумф зробив американець Крістофер Коуклі, на рахунку якого 26 очок.
У турнірній таблиці «Черкаські Мавпи» займають третє місце. За тиждень підопічні Максима Міхельсона знову ж таки вдома намагатимуться реваншуватись у грі з «Пріштиною» з Косово.