У Києві триває 56-й Конгрес Всесвітньої боксерської ради

[:ua]Керівництво WBC вирішило допомогти обладнати школу боксу у одному з міст Сходу України. Вибір пав на Маріуполь, звідки й надійшло прохання про допомогу. Віталій Кличко заради доброї справи навіть погодився розпрощатись із своїм поясом чемпіона WBC, який свого часу залишився у нього назавжди як у вічного чемпіона. Цей лот разом із автографами Леннокса Льюїса та Евандера Холіфілда на аукціоні придбали за 20 тисяч доларів. Рукавички із підписами цих же легенд боксу, а також Майка Тайсона продали за 15 тисяч. А одну велетенську рукавичку із підписами більш ніж дев’яноста чемпіонів – за 17 тисяч американських доларів.
Цікавим був момент із продажем фотографії бою між Льюїсом та Кличком 2003 року. За неї благодійники погодились віддати аж 31 тисячу доларів. Вручали цей лот покупцю самі герої світлини, не забувши поставити автографи.
Але найдорожчим лотом аукціону стала боксерська рукавичка із підписом Мухаммеда Алі, надана колекціонером Олександром Криловим. Раритет від короля боксу пішов з молотка за 55 тисяч доларів. За словами колекціонера, свого часу він обміняв сім таких автентичних рукавичок на перстень чемпіона НБА, який він отримав як менеджер гравця «Лос-Анджелес Лейкерс» Станіслава Медведенка.
Загалом під час благодійного вечора професіонали зі світу боксу зібрали для боксерського залу в Маіруполі майже 200 тисяч доларів.
https://youtu.be/Y4hiPyV-RI0[:]