Святослав Михайлюк залишає «Лейкерс»

[:ua]«Лос-Анджелес Лейкерс» нині переживає не найкращі часи, адже навіть попри підписання влітку зіркового Леброна Джеймса, команда не часто радує вболівальників успіхами і перемогами. Зокрема, і в останньому поєдинку, приїхавши в гості до «Індіани Пейсерс», «озерні» не зуміли нав’язати супернику боротьбу.
Цей матч завершився із доволі несподіваним рахунком 94:136 на користь «Індіани». Вихованець українського баскетболу Святослав Михайлюк, провів на паркеті 12 хвилин, за які встиг набрати 5 балів, зробивши два підбирання, 1 блок шот, і віддав одну результативну передачу.
Зазначимо, що показники кидків Святослава, якого брали в «Лейкерс» насамперед як снайпера, теж важко назвати задовільними – українець реалізував 1 із 3 кидків з гри, жодного триочкового, та 3 із 4 штрафних.
І от в ніч після цієї гри зявилась інформація, що Святослав потрапив до угоди про обмін гравцями, між «Лейкерс», та колективом із міста Детройт. Таким чином, легкий форвард «Пістонс» Реджи Буллок вирушає до Лос-Анджелесу на місце Михайлюка, а сам українець – зворотнім шляхом у Детройт.
Цей сезон є дебютним для Святослава у найсильнішій лізі світу, на його рахунку 38 поєдинків, в яких він набирав в середьному по 3,2 бали. Втім, зважаючи на те, що «Детройт» посідає 9-ту позицію у Східній конференції, у той час, як «Лейкерс» – 10-ту у Західній, такий перехід Михайлюка навряд чи можна назвати кроком назад.
[:]