Даниїл Болдирєв здобув бронзову нагороду етапу Кубку світу, а потім двічі підкорював висоту із найкращою швидкістю

Даниїл Болдирєв у спортивному скелелазінні людина не нова. Ще у 2014 році він встановив унікальний для цього виду спорту хет-трик: став чемпіоном світу, переможцем Кубка світу та автором світового рекорду. Цього сезону для 26-річного спортсмена особливо гарячим став липень. На початку місяці він здобув бронзову нагороду етапу Кубку світу, а потім двічі підкорював висоту із найкращою швидкістю. На останньому етапі Кубку світу у Італії у фіналі він змагався із росіянином Олександром Шиловим. Українець подолав висоту за 5 цілих 58 сотих секунди, що на 12 сотих краще, ніж у суперника.
Нагадаємо, що скелелазіння увійшло до програми олімпійських ігор, які відбудуться у 2020 році у Токіо.