Шпажист Богдан Нікішин - найкращий у липні

Очевидно, зіграло свою роль те, що третя позиція в китайському місті Усі для Богдана стала першою особистою нагородою на Чемпіонатах світу з фехтування. Хоча у 2015 році Богдан Нікішин вже виборював «золото» світової першості, але у командних змаганнях у шпазі.
Цього року перед змаганнями у Китаї він також виборов «бронзу», але вже на чемпіонаті Європи в сербському місті Нови Сад. Після цієї нагороди Богдан вперше у своїй кар’єрі очолив світовий рейтинг чоловіків-шпажистів. Адже на етапах Кубка світу українець нафехтував на одну золоту та три срібні нагороди. Врешті решт, за результатами сезону 38-річний Нікішин у загальному заліку Кубку світу посів другу сходинку.
Саме за ці результати НОК і визнав його спортсменом липня, а його тренера Ольгу Маркіну – відповідно, найкращим тренером. Для обох це вже друга відзнака від Олімпійського комітету, і вдруге це відбувається влітку – у 2016 році Нікішин і Маркова вже отримували такі відзнаки