Санон у НБА поки не гратиме

Український захисник Іссуф Санон разом із Святославом Михайлюком успішно взяли участь у цьогорічному відборі молодих баскетболістів командами НБА. Санон – під 44-м номером, Михайлюк – під 47-м. Він навіть провів кілька ігор у Літній лізі НБА. Щоправда, менеджери «Вашингтон Візардс», які задрафтували Санона, одразу зазначили, що українець не потрапить до складу команди. Принаймні, цього сезону. Усе через те, що в клубі немає… вільних місць у платіжній відомості. Адже, за правилами НБА, клуб не може виплачувати більше грошей своїм гравцям, аніж обумовлено. Керівництво «чарівників» при цьому, розраховує, що в своєму нинішньому клубі Іссуф прогресуватиме й у наступні сезоні зможе потрапити до команди вже більш підготовленим.
І до драфту, і зараз у 18-річного Санона контракт із словенським клубом «Олімпія». Сюди він потрапив із «Дніпра». Гравець каже, що почувається там добре. До словенців українець остаточно приєднається незабаром, завершивши участь у літній лізі НБА.
А в цей час Святослав Михайлюк вже підписав контракт із «Лейкерз» і повноцінно став одноклубником найвідомішого баскетболіста світу Леброна Джеймса.