Результати поєдинків півфінальних серій Української хокейної ліги

Треті поєдинки півфінальних серій Української хокейної ліги, схоже, привносять до стадії плей-оф справжню інтригу. Навіть у матчі чинного чемпіона — «Донбасу» проти білоцерківського «Білого Барсу».
На херсонський лід місцевий «Дніпро» та «Кременчук» виїжджали за рівного рахунку у серії 1:1. І з перших хвилин поєдинку продемонстрували, що дуель буде справді рівною. Обидві команди мали велику кількість моментів, але надійна гра голкіперів звела результативність до мінімуму. Глядачам довелось чекати взяття воріт аж до самого «екватору», коли кременчужанин Олексій Ворона увійшов у зону суперника і без шансів переграв Олега Петрова.
Далі ж як команди не намагалися зрівняти рахунок з одного боку і збільшити перевагу з іншого, нічого не вдавалось. Не допоміг херсонцям і шостий польовий гравець, який вийшов на останню хвилину. У підсумку, мінімальна перемога «Кременчука», який виходить вперед у серії 2:1.
Доволі несподіваний результат подарувала глядачам інша півфінальна пара — «Донбас» — «Білий Барс». На третій поєдинок команди виходили за «сухої» переваги «Донбасу» у серії — 2:0. І, зважаючи на кількість закинутих донецьким клубом шайб у попередніх зустрічах, очевидно, мало хто сумнівався в успіху донеччан і цього разу. Але білоцерківці на домашній арені мали з цього приводу свою думку.
Вже у першому періоді господарі перестріляли донеччан 12:8, але лише за кидками по воротах, цифри ж на табло у цей час не змінювались. Другий відрізок став дещо результативнішим і на закинуту шайбу «барсів» донеччани майже одразу відповіли своєю. Голи на рахунку Назара Ружнікова та Віктора Захарова відповідно.
Третій період позначився запеклою боротьбою на всіх ділянках, але знову слід відзначити надійну гру обох воротарів. Доля матчу вирішилась за 27 секунд до фінальної сирени, коли Юрій Качан зумів прошити оборону гостей і встановити остаточний рахунок 2:1. Наступний матч відбудеться так само вдома у «Білого Барсу» 19 березня.