Результати передостаннього туру Української хокейної ліги

[:ua]У центральному матчі 39-го туру «Донбас» приймав вдома «Дніпро». Ігровий спад ще нещодавнього лідера чемпіонату чудово використали донеччани. Після 2:1 у першому періоді підопічні Сергія Вітера ще тричі відзначились у другому, ще дві шайби влетіло у ворота херсонців у третьому періоді— 7:1.
Конкурент «Дніпра» і «Донбасу», «Кременчук» вдало з’їздив до Білої Церкви. Тут цій команді потрібна була перемога, щоб зберегти шанси на перше місце у «регулярці». І вони її здобули. Закинувши вже на третій хвилині матчу, «містяни» ще двічі відзначились у другій двадцятихвилинці, пропустивши раз. Третій період голів не приніс.
А у Харкові у зустрічі «Динамо» та «Крижаних Вовків» забитими шайбами відзначились аж дев’ять хокеїстів з обох команд. Шестеро — з боку господарів, та троє киян. 6:3 — і «Динамо» реваншувалось за нещодавню несподівану поразку від «Вовків».
Доля першого місця вирішуватиметься у останньому турі 27 лютого у очній дуелі «Кременчука» та «Донбасу». А інші команди вже можуть готуватись до чвертьфіналу. «Дніпро» там зустрінеться із «Крижаними Вовками», а «Динамо» та «Білий Барс» позмагаються між собою.