Поразка національної команди з баскетболу, яка не дозволила їй вийти на світову першість

[:ua]Навіть останній матч відбіркового циклу до Чемпіонату світу з баскетболу, який для збірної України вже нічого не вирішував, не зміг порадувати українських вболівальників. Швидше, навпаки — жовто-сині зазнали прикрої поразки, дозволивши гримнути дверима несподіваним невдахам цієї групи — чемпіонам Європи — словенцям.
Виїзд у Словенію був для підопічних Євгена Мурзіна простою формальністю. Адже двома днями раніше вони прикро поступились вдома чорногорцям. Тим самим припинивши боротьбу за вихід на світову першість. Словенці такої можливості не мали вже давно. Проте, здавати гру без бою не бажали ані господарі, ані гості.
Саме вони й почали поєдинок активніше, хоча значної переваги у жодної з команд не було. На велику перерву вони пішли за 11 очкової переваги збірної України. Темп гри нашого колективу дозволяв бути оптимістом й щодо загального результату. У третій чверті перевага гостей зросла до 18 очок. А далі трапилось щось неймовірне із жанру спортивної драматургії. Словенія стала поступово скорочувати розрив у рахунку, і вже за чотири хвилини до кінця матчу мала перевагу.
Потім знову наша збірна вирвалась вперед, але точний триочковий кидок словенця Драгіча перевів зустріч у овертайм. Там вкотре лідирувала Україна, але знову бійцівські якості продемонструвала Словенія. 85:84 — на такій невеселій ноті українська команда завершує кваліфікацію, граючи без своїх найкращих баскетболістів Михайлюка, Леня, Гладиря, Пустового та Геруна.