Підгрушна довгостроково і вимушено завершує сезон

[:ua]На початку січня захворіла лідер українського біатлону Олена Підгрушна – температура, нежить і кашель. Через це вона навіть змушена була пропустити етап Кубку світу у німецькому Оберхофі.
Пізніше, коли хвороба дещо відступила, командою спільно із лікарями було прийняте рішення про те, що на наступному етапі в Рупольдингу Олена може бігти. Ця і наступні дві гонки ознаменувались погіршенням самопочуття спортсменки, і це все, звісно, позначалось і на результатах – кілька разів Підгрушна просто не змогла фінішувати саме через самопочуття. Варто сказати, що в умовах виступів на етапах Кубку світу діагностувати те або інше захворювання практично неможливо.
Тож, зважаючи на стан Олени, було ухвалене рішення відправити її на додаткове обстеження. За результатами УЗД, а пізніше і МРТ Підгрушній поставили діагноз, який повністю унеможливлює її подальшу участь у Кубку світу цього сезону. І цей діагноз вкрай невтішний – гостра стадія міокардіту, або ж запалення серцевого м`язу. А це загрожує не лише спортивній кар`єрі, а й взагалі життю. Як виявилось, Олені пощастило, що хворобу виявили саме на ранньому етапі її розвитку.
Зазначимо, що на даний момент Олена – друга з українок у загальному заліку Кубку світу, спортсменка розташовується на 36 позиції.
[:]