Падіння "Донбасу": чемпіони програють "Дніпру" втретє

[:ua]Цей матч у Херсоні був центральним у 14 турі регулярного чемпіонату. Обидві команди одразу почали демонструвати непоступливість, намагаючись не стільки забити, скільки не пропустити у свої ворота. Так і було до середини другого періоду, коли гравцям «Дніпра» у шаленій штовханині біля воріт таки вдалося закинути шайбу. Це, очевидно, надихнуло господарів, які у третьому періоді ще двічі змушували глядачів підхоплюватись зі своїх місць. За рахунку 0:3 «Донбас», яким знову керував Сергій Вітер, покинувся і почав свої масовані атаки. Дві з них виявились результативними. Але на більше часу вже не вистачило – «Дніпро» перемагає 3:2 і тимчасово стає одноосібним лідером турнірної таблиці. Поки свою гру не зіграв інший лідер – «Кременчук».
У іншому матчі туру «Динамо» у Харкові приймало «Крижаних Вовків» і вперше протистояння між цими командами завершилось у основний час. На одну шайбу гостей господарі відповіли двома голами, вигравши цю гру 2:1.