Огляд чергового туру Української хокейної ліги

[:ua]Відкривали 31-й тур чемпіонату України з хокею у Херсоні, де лідер сезону “Дніпро” приймав столичного аутсайдера “Крижаних Вовків”. Та попри велику відстань між цими суперниками у турнірній таблиці, легким цей поєдинок ні для кого не став. Хоча у першому періоді господарі і закинули дві шайби без відповіді, по перерві гості помітно активізувались і більш-менш вирівняли гру. За рахунку 3:1 на користь “Дніпра” команди виходили на фінальний відрізок. І тут аутсайдери змогли продемонструвати якщо не “камбек”, то хоча б бажання перемагати. Постійний тиск на суперника врешті-решт приніс “Вовкам” результат у вигляді закинутої шайби, але більшого херсонці гостям зробити не дозволили, перемігши 3:2.
Справжня битва за друге місце турнірної таблиці відбулась у Кременчуці, де однойменний місцевий клуб зустрічав чинного чемпіона ліги “Донбас”. Господарі забезпечили собі перевагу вже на першій хвилині поєдинку – швидкий гол га рахунку Віталія Ляльки. А до екватору першого відрізку “Кременчук” вже “горів” 0:4, і відігратись до першої перерви так і не зумів. Не зміг вирівняти гру й надалі. “Донбас” загалом 9 разів відзначився у воротах господарів, на що ті відповіли чотирма влучними пострілами. “Покером”, тобто чотирма забитими шайбами у складі донеччан відзначились Віталій Лялька і Микола Кисельов. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 9:4 на користь “Донбасу”, забезпечивши донеччанам друге місце турнірної таблиці.
Закривали тур у Білій Церкві, де “Білий Барс” грав проти свого найближчого конкурента – харківського “Динамо”. Тут команди із перших хвилин дали один одному зрозуміти, що легко перемога нікому не дасться. Єдина шайба у першому періоді була забита господарями. Другий же відрізок повторив сценарій першого, тож “Барси” ще раз відзначились у воротах суперника, свої при цьому залишивши “сухими”. У третьому періоді закинутих шайб глядачі взагалі не побачили. Тож, підсумковий рахунок матчу 2:0 на користь білоцерківців, які відриваються від “Динамо” вже на 12 пунктів.