Огляд 17-го туру Української хокейної ліги

[:ua]Відкривали 17 тур УХЛ у Кременчузі, де матч між однойменим місцевим клубом і столичними “Крижаними Вовками” прогнозовано завершився перемогою господарів. Втім, навіть знавці українського чемпіонату не очікували перемоги “Кременчука” із таким рахунком. “Вовки” змогли стримувати натиск суперника лише у першому періоді, але не надто вдало, адже тут кияни поступились з рахунком 2:0. Далі ж взнаки далась відсутність лідерів команди і втома гравців після двох поєдинків із “Білим Барсом”, адже у двох наступних періодах гості поступились із однаковим рахунком 4:0. Підсумок матчу 10:0 на користь “Кременчука” і загальний рахунок за шайбами між цими суперниками у сезоні став 41:7. У складі містян слід відзначити форварда Миколу Кисельова, який зміг оформити хет-трик за пять хвилин, а також голкіпера Микиту Гордюшина, який відстояв вже другу “суху” гру у сезоні.
Поєдинок у Херсоні між місцевим “Дніпром” і харківським “Динамо” видався більш інтригуючим, ніж гра у Кременчузі. Суперники змогли закинути лише дві шайби за матч – обидві у першому періоді, і обидві на рахунку господарів. Харківський колектив, хоч і давав гідну відсіч лідерам чемпіонату, відзначитись у воротах херсонців не зміг. Власне, як і “Дніпро” у наступних періодах. 2:0 – зафіксувала на табло фінальна сирена, і “Дніпро” закріплює свої позиції на верхівці турнірної таблиці, а динамівці повертаються додому вирішувати проблему із реалізацією.
Досить красиву гру продемонстрували гравці “Білого Барсу” у Дружківці проти чинного чемпіона “Донбасу”. Попри статус аутсайдера білоцерківці не лише повели у рахунку, а й утримували перевагу до останнього третього періоду. Втім, “Барсам” вочевидь ще не вистачає досвіду, аби утримувати позитивний результат до фінального свистка, особливо проти такого досвідченого суперника. Донеччани продемонстрували неабиякий характер, зробивши у третьому періоді камбек і перевівши гру в овертайм. Тут один влучний кидок Сергія Кузьмика вирішив долю протистояння. 4:3 і чинний чемпіон записує у свій актив важку перемогу.